АТС "Квант" ___________Фірма "Каскад"
Неділя, 24.09.2023, 23:06
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту


 • Форма входу

  Категорії розділу
  КВАНТ [4]
  ІНФО [9]

  Пошук  Сторінка АТС "Квант"

  Група АТС "Квант"

  Головна » Статті » ІНФО

  У категорії матеріалів: 9
  Показано матеріалів: 1-9

  Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  ВР заборонила телевізійні інтерактивні конкурси

  Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами.

  «За» ухвалення даного рішення проголосували 253 народних депутата з 291, зареєстрованих в сесійній залі.

  Положеннями законопроекту пропонується заборонити трансляцію, окрім як на каналах з обмеженим доступом, програм та передач з інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами), умови яких прямо чи опосередковано передбачають оплатне набуття особою статусу її учасника та/або у яких телеглядачам і радіослухачам з метою отримання виграшу у грошовій або майновій формі за особисту перемогу пропонується звернутися до телерадіоорганізації у будь-який спосіб (здійснити телефонний дзвінок, відправити смс-повідомлення тощо), що передбачає стягнення коштів за з’єднання та/або телефонну розмову. Відповідно до положень проекту, вищенаведені заборони не поширюються на трансляцію програм та/або передач з проведення розіграшів лотерей, з проведення творчих конкурсів, спортивних змагань тощо, незважаючи на те, передбачається чи не передбачається їх умовами грошовий або майновий виграш.

  Окрім цього, законодавчі обмеження не стосуються трансляції програм та передач з проведення розіграшів на безоплатній основі з рекламуванням (популяризацією) окремого товару, послуги, торгової марки, знаків для товарів і послуг, найменування або напрямів діяльності суб’єктів господарювання, комерційної програми з видачею виграшів у грошовій або майновій формі, з проведення конкурсів (ігор, вікторин), умови яких передбачають безоплатне набуття особою статусу її учасника та отримання учасником, який виявив кращі особисті знання та вміння, виграшів у грошовій або майновій формі за особисту перемогу, а також трансляцію програм та/або передач з проведення розіграшів на безоплатній основі для розважальних, благодійних або пізнавальних цілей.

  На каналах з обмеженим доступом програми та передачі з платними інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами) розповсюджуються з дотриманням наступних умов. Так, трансляція подібних програм та передач має постійно супроводжуватися поточною інформацією про обсяг дзвінків та шанси підключення до студії, а також текстами попередження про те, що вони є платними (попередження має займати не менше 20 % площі (обсягу) екрана, а колір тексту попередження має бути контрастним щодо кольору фону попередження).

  Окрім цього, інформація щодо умов оплатного набуття статусу учасника та інших умов участі у інтерактивному конкурсі (грі, вікторині), у випадку, коли виконання таких умов може завдати фінансових збитків телеглядачам та радіослухачам, має наводитись у вигляді дикторського тексту та/або звукового супроводу кожні 5 хвилин трансляції відповідної програми та передачі.

  ІНФО | Переглядів: 599 | Додав: kvant | Дата: 21.12.2010 | Коментарі (0)

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
  від 26 листопада 2009 р. N 1412-р Київ
    Про перенесення робочих днів у 2010 році
  З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року, 7 січня - Різдва Христового та 24 серпня - Дня незалежності України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державного казначейства та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
  понеділка 4 січня - на суботу 30 січня;
  вівторка 5 січня - на суботу 13 лютого;
  середи 6 січня - на суботу 27 лютого;
  п'ятниці 8 січня - на суботу 13 березня;
  понеділка 23 серпня - на суботу 21 серпня.
  Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.
  Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
  ІНФО | Переглядів: 744 | Додав: kvant | Дата: 29.12.2009 | Коментарі (0)

  Відключення нелегальних мобілок відклали на півроку
  16.11.09 16:05:31Відключення нелегальних мобільних телефонів в Україні відкладається. Український центр радіочастот вимушений відкласти відключення "сірих" мобільних телефонів через брак коштів на спецобладнання.

  Вимкнути сірі мобільні телефони повинні були 16 січня, але цього не будуть робити до середини 2010 року.

  Про це повідомив прес-секретар Українського центру радіочастот Олександр Бондаренко.

  Центр радіочастот закінчив збирати коди IMEI в свою базу. У ній налічується вже близько 79,5 мільйона кодів, і база продовжує поповнюватися", - стверджує Бондаренко.

  "Схема така - на сірий телефон відправляється SMS про те, що походження трубки є сумнівним, і через три місяці він буде відключений", - пояснив Бондаренко, додавши, що розсилкою SMS доручили займатися мобільним операторам.

  Оператори ж стверджують, що відключати сірі мобільні не можуть. "Ініціатори такого проекту не зовсім розуміли, яке обладнання використовують оператори. Ми можемо працювати тільки з сім-картою. Технічно ми можемо відключати карту абонента, але він може поміняти її на нову і продовжувати говорити по краденому телефону далі. До того ж у нас немає приводу для блокування карти, якщо людина платить за послуги. Щоб відключати трубки, нам потрібно встановити спецобладнання. Тому запуск всієї системи може бути реалізований протягом наступного року. Є група з представників операторів та Нацкомісії з питань регулювання зв'язку, вона займається вирішенням цього питання, але поки що нічого не прийнято ", - пояснив начальник прес-служби одного з мобільних операторів Владислав Войтович.

  Такої ж позиції дотримуються і інші оператори мобільного зв'язку, що працюють в Україні.

  Експерти в сфері телекомунікацій підтверджують, що для блокування телефонів потрібно дороге обладнання, яке коштує сотні тисяч доларів. За їхніми словами, через витрати на техніку оператори можуть підвищити вартість мобільного зв'язку.

  Щоб перевірити, чи занесений IMEI в базу даних, потрібно дізнатися код телефону, набравши комбінацію * # 06 #, після чого на дисплеї висвітиться код. Його потрібно ввести в рядку пошуку IMEI на сайті www.ucrf.gov.ua. Якщо такий код є в базі даних, значить апарат сертифікований в Україні.

  Як повідомлялося, з 1 липня заборонено продаж мобільних телефонів, чиї міжнародні ідентифікаційні коди IMEI відсутні в узагальненій базі даних автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України
  ІНФО | Переглядів: 693 | Додав: kvant | Дата: 16.11.2009 | Коментарі (0)

  "Білайн" стане "Київстаром"?

  "Перед продажем "Українських радіосистем" абонентам, скоріш за все, запропонують переукласти контракт з "Київстаром", надавши які-небудь знижки або інші "цукерки". Хоча примусово перевести абонентів з однієї компанії в іншу ніхто не зможе".
  ІНФО | Переглядів: 4108 | Додав: kvant | Дата: 10.10.2009 | Коментарі (0)

  iPhone превратили в весы для взвешивания кокаина

  iPhone превратили в весы для взвешивания кокаина
  В Амстердаме в продаже появилось специальное дополнение для iPhone, которое превращает это устройство в небольшие весы, идеально подходящие для взвешивания кокаина, например.

  Это устройство называется iPhone Cocaine Scale и совершенно свободно продается за 45 евро.

  На фотографии можно увидеть, что на весах для наглядности даже лежит некий белый порошок, напоминающий кокаин.

  Напомним, что недавно также было запущено необычное игровое приложение для iPhone, которое предлагает владельцам устройств облизывать экран.
  ІНФО | Переглядів: 860 | Додав: kvant | Дата: 10.10.2009 | Коментарі (0)

  МТС: ответы и вопросы в связи с переходом на новую систему нумерации

  08 октября 2009
  PDA.mobilnik.ua - новости на экране КПК и смартфонов
  Приближается дата 14 октября, когда в Украине начнется переход на новую систему набора номеров. В связи с этим возникает очень много вопросов о новой системе. Внизу приведены ответы компании МТС на самые распространенные вопросы:

  1. Что такое перспективная система нумерации?

  Перспективная нумерация – приведение существующей системы нумерации (набора телефонных номеров) в соответствие стандартам, которые используются во всем мире.
  ІНФО | Переглядів: 847 | Додав: kvant | Дата: 09.10.2009 | Коментарі (0)

  КУПЛЮ АТС КВАНТ


                               Герб України                             

  МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

  Н А К А З

  29.09.2008 N 1200

  Зареєстровано в Міністерстві
  юстиції України
  22 жовтня 2008 р.
  за N 1014/15705


  Про затвердження Плану переходу на перспективну
  систему нумерації телефонної мережі
  загального користування України


  Відповідно до статті 69 Закону України "Про телекомунікації"
  ( 1280-15 ), Національного плану нумерації України, затвердженого
  наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 23.11.2006
  N 1105 ( z1284-06 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції
  України 07.12.2006 за 1284/13158, та з метою забезпечення переходу
  телефонної мережі загального користування України на перспективну
  систему нумерації Н А К А З У Ю:

  1. Затвердити План переходу на перспективну систему нумерації
  телефонної мережі загального користування України, що додається.

  2. Державному департаменту з питань зв'язку забезпечити:

  2.1. Подання цього наказу на державну реєстрацію до
  Міністерства юстиції України.

  2.2. Розміщення цього наказу на веб-сайті Мінтрансзв'язку.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
  Міністра - директора Державного департаменту з питань зв'язку
  О.Проживальського.

  Міністр Йосип Вінський

  ІНФО | Переглядів: 12138 | Додав: kvant | Дата: 09.10.2009 | Коментарі (0)


  14 жовтня 2009 року буде здійснено перехід на нову систему телефонної нумерації


  8 вересня 2009  |  Прес-служба Державної адміністрації зв'язку

  ІНФО | Переглядів: 1076 | Додав: kvant | Дата: 05.10.2009 | Коментарі (0)

  Зміна порядку набору міжміських та міжнародних номерів

  До уваги абонентів ВАТ «Укртелеком»!

  Згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 29.09.2008 № 1200 «Про затвердження Плану переходу на перспективну систему нумерації телефонної мережі загального користування України» з 14 жовтня 2009 року змінюється порядок набору міжміських та міжнародних напрямків.

  З 14 жовтня 2009 року змінюється порядок набору міжміських та міжнародних напрямків. Щоб вийти на міжміську телефонну мережу, потрібно замість міжміського префікса «8» набрати префікс «0». Для виходу на  міжнародну телефонну мережу замість міжнародного префікса «8-10» – префікс «0-0». Після набору цифри «0» (зі стаціонарного телефону) слід дочекатися безперервного сигналу і тільки потім здійснювати набір інших цифр.

  Порядок набору для міжміських викликів та викликів на номери телефонів абонентів операторів мобільного зв’язку

  Для міжміських телефонних розмов та дзвінків на номери телефонів абонентів операторів мобільного зв’язку необхідно замість префікса «8» набирати префікс «0» та код міста або мережі оператора мобільного зв’язку  без першої цифри «0». Тобто, телефонуючи з одного міста України в інше набирається  «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім – код потрібного міста (без першої цифри «0» в існуючому коді), далі без інтервалу – номер телефону абонента, який викликається.

  0 (дочекатися безперервного сигналу);
  КОД  МІСТА (без першої цифри «0» в існуючому коді);
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте.

  Наприклад, телефонуючи до міста Вінниця, замість 8-0432 слід набирати 0-432 та номер абонента.

  Коди населених пунктів України з 14 жовтня 2009 року.

  Такий самий порядок набору діятиме і при наборі абонентів мереж мобільного зв’язку зі стаціонарного телефону. Спочатку набирається «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім – код мережі оператора мобільного зв’язку (без першої цифри «0» в існуючому коді) та номер телефону абонента, який викликається.

  0 (дочекатися безперервного сигналу);
  КОД ОПЕРАТОРА (без першої цифри «0» в існуючому коді);
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте (семизначний номер).

  Наприклад, телефонуючи абонентам оператора мобільного зв’язку Utel, потрібно набрати 0 - 91, далі без інтервалу – номер телефону абонента.

  Порядок набору для викликів у межах області

  Для внутрішньообласних телефонних розмов необхідно замість префікса «8» набирати префікс «0» (дочекатися безперервного сигналу), подальший набір номера (крім абонентів Київської області) залишається без змін.

  Якщо при здійсненні внутрішньообласного виклику використовується повний код населеного пункту (без задіяння внутрішньообласного  коду «2»), зміни у наборі будуть аналогічні змінам при міжміському виклику.

  Для Київської області вводиться новий власний код «45» замість коду «044»

  Для міжміської телефонної розмови з абонентом Київської області слід набирати «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім – «45» і останні дві цифри існуючого коду населеного пункту, далі без інтервалу – номер телефону абонента.

  0 (дочекатися безперервного сигналу);
  45 ( код Київської області);
  ХХ (останні дві цифри існуючого коду населеного пункту в області);
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте (п’ятизначний номер).

  Наприклад, телефонуючи до міста Бровари, слід набирати 0-4594 та номер телефону абонента.

  Такий самий порядок набору номера застосовується для абонентів Київської області в межах області.

  Код міста Києва з 14 жовтня "44".

  Звертаємо Вашу увагу, що при здійсненні міжміського виклику «0» на початку номера повинен бути ЛИШЕ ОДИН. При випадковому наборі другого поспіль «0» відбувається МІЖНАРОДНЕ З’ЄДНАННЯ з відповідною тарифікацією. Просимо абонентів бути уважними при наборі номера.

  Порядок набору для міжнародних викликів

  Для здійснення міжнародного виклику замість міжнародного префікса «8-10» необхідно набирати новий префікс «0-0», тобто «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім – знову «0», далі без інтервалу – код країни, код міста та номер телефону абонента.

  0 (дочекатися безперервного сигналу);
  0 (префікс виходу на міжнародний зв’язок);
  КОД КРАЇНИ;
  КОД МІСТА;
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте.

  Наприклад, телефонуючи до міста Москва, потрібно набрати 0-0-7 (код Росії), 495 (код м. Москва) та номер абонента.

  Отримати додаткову інформацію щодо порядку набору номерів телефонів Ви можете за номерами телефонів довідково-інформаційних служб товариства: «176», «177», «170» та «109».

  Увага! Порядок здійснення міжнародного виклику на телекомунікаційну мережу України з-за кордону залишається незмінним!

  Таблиця форматів набору номера до та після 14 жовтня 2009 року

  Приклад напрямку набору номера Формат набору номера
  до 14 жовтня 2009 року
  НОВИЙ формат набору номера
  після 14 жовтня 2009 року
  МІЖМІСЬКИЙ виклик абонента м. Вінниця 8-0432 хххххх (номер абонента) 0-432 хххххх (номер абонента)
  МІЖМІСЬКИЙ виклик абонента КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (м. Бровари) 8-04494 ххххх (номер абонента) 0-4594 ххххх (номер абонента)
  Виклик абонента оператора МОБІЛЬНОГО зв’язку Utel 8-091 ххххххх (номер абонента) 0-91ххххххх (номер абонента)
  Виклик абонента У МЕЖАХ ОБЛАСТІ (м. Жмеринка Вінницької області) 8-232ххххх (номер абонента) 0-232 ххххх (номер абонента)
  Виклик абонента У МЕЖАХ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (м. Бровари) 8-294 ххххх (номер абонента) 0-4594ххххх (номер абонента)
  МІЖНАРОДНИЙ виклик абонента Росії (м. Москва) 8-107 495ххххххх (номер абонента) 0-07 495ххххххх (номер абонента)


  ВАТ "Укртелеком"

  Контакт-центр: 8-800-506-8-800
  Довідка за телефоном: 1-76 (по Києву)
  Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18
  ІНФО | Переглядів: 741 | Додав: kvant | Дата: 04.10.2009 | Коментарі (0)

  НОВИНИ
  [ Додати ] Каталог новин

  Copyright MyCorp © 2023 Сайт управляється системою uCoz